WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 02.06.2019

W maju do puszki Caritas zebraliśmy 889 zł na pomoc dla dwóch syryjskich rodzin w Aleppo, objętych opieką przez naszą parafię. Bóg zapłać!
Druga niedziela czerwca za tydzień będzie okazją do składki inwestycyjnej. Bóg zapłać za Waszą ofiarność!
W poniedziałek wspomnienie św. Karola Lwangi i towarzyszy, męczenników z Ugandy; w piątek wspomnienie bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka, franciszkańskich męczenników z Peru; w sobotę wspomnienie św. Jadwigi, królowej. W niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego
W tym tygodniu I piątek czerwca. Spowiedź w piątek w kościele parafialnym od 17:30, w Brodłach od 18:40.
Na koncert „Gospel bez granic” z udziałem chóru z Kopenhagi oraz chóru Gospel Alwernia zapraszam do kościoła oo. Bernardynów w Alwerni w sobotę, 8 czerwca o godz. 18:45.
Rodziców kandydatów do Bierzmowania zapraszam na spotkanie w niedzielę 9. Czerwca po Mszy św. o godz. 9:30.
Dziękuję za sprzątanie kościoła, które podjęli: Cecylia i Krystyna Feluś, Iwona Cichoń, Krystyna Pycińska, Ewelina Kulczyk, Anna Dula, Olga Feluś, Angelika Pycińska, Barbara Wiecheć, Wanda Siekiera. Bóg zapłać!
Troskę o kościół powierzam mieszkańcom Brodeł z ulic św. Floriana i Grodzkiej: Kochański, Wesołowski, Wiecheć, Figa, Harmatys, Sikora, Filipak, Chrząszcz, Dzierwa, Jarosz, Stańczyk, Pierzchała, Salawa, Jeziorek, Fryc, Szpiech.
W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Folga z Brodeł. Módlmy się za nią.