6. NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.05.2019

Codziennie zapraszam na Mszę św. wieczorną i Nabożeństwo Majowe po niej. W Brodłach litania o godz. 18:30.

W środę wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy; w piątek święto Nawiedzenia NMP i zakończenie Nabożeństw Majowych z procesją. Zapraszam w tym dniu wszystkich do gorącej modlitwy, a strażaków OSP Brodła do niesienia baldachimu; w sobotę wspomnienie św. Justyna, męczennika i Dzień Dziecka; w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Na katechezę dla dorosłych „Kiedy można ukraść, a kiedy trzeba zwrócić – o czym mówi VII przykazanie Dekalogu?” zapraszam w piątek o godz. 19:00 na plebanię.

W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. W Porębie Żegoty od godz. 8:00, w Brodłach i Mirowie od godz. 10:00.

W I sobotę czerwca zapraszam na Nabożeństwo Wynagradzające za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.

Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:30.

Dziękuję za ofiarę na kwiaty, którą złożyli: Alicja Starzycka, Maria Łatak, Ewelina Kowalska, Danuta Zając, Franciszek Ściebur, Janina Zając, Stanisława Starzycka. Bóg zapłać!

Troskę o kościół powierzam mieszkańcom Brodeł z ulicy św. Floriana: Wiecheć, Siekiera, Sośniecki, Wosik, Feluś, Pyciński, Feluś, Dulak, Kulczyk, Celej, Gajdosz, Wiecheć, Cichoń.

Pożegnaliśmy w ubiegłym tygodniu śp. Wandę Buzdygan z Poręby Żegoty i śp. Krystynę Podgórską z Brodeł. Pogrzeb śp. Jadwigi Doległo z Brodeł odbędzie się w poniedziałek o godz. 15:00, różaniec o godz. 14:30. Pogrzeb śp. Jacka Borgusa z Poręby Żegoty odbędzie się we wtorek o godz. 15:00.