2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03.2019

Na składkę inwestycyjną zebraliśmy 2160 zł Bóg zapłać!
We wtorek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
Baranki Caritas – znak naszego dzielenia się wielkanocną radością z ubogimi można odbierać z zakrystii. Bóg zapłać za składane ofiary.
W piątek Droga Krzyżowa w Brodłach o godz. 16:30, w kościele o godz. 17:30. Rozważania poprowadzi Żywy Różaniec.
Gorzkie Żale w niedzielę w Brodłach o godz. 7:30, w kościele o godz. 17:15. Składka z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego grobu. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
W poniedziałek, 25 marca rozpoczniemy modlitwę Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego o ocalenie dziecka zagrożonego śmiercią. Polega ona na zobowiązaniu do codziennej modlitwy dziesiątkiem różańca przez 9 miesięcy do Bożego Narodzenia. Deklaracje udziału znajdziemy na bocznym ołtarzu św. Barbary. Wypełnione złożymy je w czasie Mszy św. o godz. 18:00.
Dziś została powołana Parafialna Rada Duszpasterska w składzie: członkowie z urzędu: ks. Adam Bartnicki, s. Joela Wójtko CP, Anna Kędzierska; członkowie z mianowania: Urszula Chylińska, Teresa Galas, Agnieszka Gawlak, Edward Górecki, Bronisław Gaudyn, Jan Kałamacki, Maria Rzeszótko, Damian Talowski; członkowie z wyboru: Krzysztof Adamaszek, Jan Brzezoń, Marcin Buczek, Robert Gruszeczka, Jacek Grzyska, Kazimierz Jeleń, Bronisława Jochymek, Grzegorz Pulchny, Stanisław Siewiorek, Józef Ścibor, Kazimierz Taborski. Na pierwsze spotkanie zapraszam członków nowej Rady w niedzielę 24. marca o godz. 19:00 na plebanię.
Wkrótce rozpoczniemy w parafii Kurs Alpha. To cykl spotkań, które odmieniły życie wielu ludziom na całym świecie. Wielu odkryło smak i radość życia oraz wiarę w Boga. Spotkania będą w środy o godz. 19:00 w Domu Ludowym w Porębie Żegoty. Początek 3. kwietnia. Zapraszam do udziału.
O sprzątanie kościoła i wystrój ołtarza zadbały: Krystyna Michalak, Beata Śliz, Maria Cisowska, Kazimiera Grabowska, Irena Szymula, Anna Kusek. Serdecznie dziękuję, Bóg zapłać!
O sprzątanie kościoła proszę mieszkańców Brodeł z ulic, Galicyjskiej, Słowiańskiej i Panoramicznej: Grzesiak, Kuć, Koniak, Włoch, Szymula, Ściebur, Skalny, Konop, Fryc, Bębenek, Siewiorek.