1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03.2019

Dziś druga niedziela marca i składka inwestycyjna do skarbony. W tym tygodniu mamy do zapłacenia rachunek za energię elektryczną z kościoła w kwocie 10 500 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę!
W piątek zapraszam na Drogę Krzyżowa w Brodłach o godz. 16:30, w kościele o godz. 17:30.
W niedzielę zapraszam na Gorzkie Żale w Brodłach o 7:30, w kościele parafialnym o godz. 17:15. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu w czasie Gorzkich Żali.
W wyborach do Parafialnej Rady Duszpasterskiej wybrani zostali wszyscy kandydaci. Pełna lista Rady zawierająca członków z urzędu, z mianowania proboszcza i z wyboru zostanie ogłoszona za tydzień.
Róży Różańcowej MP Fatimskiej dziękuję za ofiarę na nowe bursy na Najświętszy Sakrament zanoszony do chorych. Bóg zapłać!
Wielkanocne Baranki Caritas dostępne są w zakrystii. Bóg zapłać za ofiarę na pomoc ubogim.
O sprzątanie kościoła i wystrój ołtarza zadbały: Katarzyna Kasperkiewicz, Zofia Gaudyn, Elżbieta Chrząszcz, Joanna i Kornelia Michałek. Bóg zapłać!
Troskę o kościół powierzam mieszkańcom Brodeł z ulic: Panoramicznej, Galicyjskiej i Bystrej: Cisowska, Michalak, Śliz, Grabowski, Szymula, Kusek, Gala, Płonka, Zaczyński, Jakóbik.
W Gościu Niedzielnym pierwszy odcinek wielkopostnego cyklu ”Droga krzyża. Wchodzę.” O naśladowaniu Jezusa w godzeniu się z wolą Bożą oraz przeżywaniu osamotnienia w cierpieniu nadto o sensie umartwienia i pokuty oraz tym dlaczego nie należy spełniać wszystkich próśb dzieci.
Jest także gazeta okolicznościowa „Chrystus i Ty” za złotówkę, która przybliża nam czas Wielkiego Postu i praktyki z nim związane. Zachęcam do lektury.