5. NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.02.2019

Dziś, w drugą niedzielę lutego, składka na ogrzewanie do skarbony. Bóg zapłać za każdą ofiarę!
Dziś wychodząc z kościoła otrzymamy kartki do zgłaszania kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Każda osoba pełnoletnia może otrzymać jedną kartkę. Każdy bierze dla siebie. Piszemy na niej Miejscowość własnego zamieszkania oraz nazwisko jednego kandydata. Wrzucimy je do skrzynki w kościele w przyszłą niedzielę.
W poniedziałek wspomnienie NMP z Lourdes; w czwartek święto św. Cyryla i Metodego, apostołów Słowian i patronów Europy
Na katechezę dla dorosłych „Drogowskazy do szczęścia – nie mów fałszywego świadectwa” zapraszam do kościoła w piątek o godz. 18:30.
Serdecznie dziękuje za pomoc przy rozbiórce szopki i choinek. Siostrze Joeli pomagali: Ewa i Barbara Pasierbek, Maria i Jan Brzezoń, Kazimierz Kowalik i Kazimierz Dębiec. Bóg zapłać!
Ofiarę na kwiaty i sprzątanie złożyli: Grażyna Paw, Franciszek Lis. Bóg zapłać!
Troskę o kościół powierzam mieszkańcom Brodeł z ulic Galicyjskiej, Bliskiej, Rozdroże, Panoramicznej: Tyrak, Włoch, Płonka, Matyasik, Łatak, Łatak, Siewiorek, Chodacki, Możdżeń, Górecki, Zieliński
Pogrzeb śp. Zbigniewa Harasza, ojca ks. Proboszcza, odbędzie się we wtorek w kościele Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Krakowie. Różaniec o godz. 10:30, Msza św. o godz. 11:00. Autobus dla Parafian chcących w nim uczestniczyć odjedzie z parkingu przy kościele o godz. 9:30. Prosimy o zapisanie się na transport w zakrystii.


„Burmistrz Gminy Alwernia zawiadamia mieszkańców Gminy o prowadzonych przez upoważnionego pracownika Urzędu Miejskiego w Alwerni, kontrolach gospodarstw domowych w zakresie spalania odpadów w paleniskach domowych oraz o prowadzonej aktualizacji ewidencji zbiorników bezodpływowych i częstotliwości ich opróżniania. Powyższe kontrole będą przeprowadzane w okresie od 4 lutego 2019 roku w godzinach pracy Urzędu."

Stowarzyszenie Alwernia Plus i Chór Gospel zapraszają na III Warsztaty Gospel w sobotę i niedzielę 23 i 24 lutego w Alwerni. Koszt 20 zł. Zapisy do 18 II na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 536 578 129