4 NIEDZIELA ZWYKŁA 3.02.2019

W styczniu na program Caritas Rodzina Rodzinie dla syryjskich rodzin w Aleppo zebraliśmy 700 zł. Bóg zapłać! Zapraszam do wytrwałego udziału w tym dziele miłosierdzia w kolejnych miesiącach.
We wtorek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, we środę wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników japońskich, w niedzielę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
Kandydatów do Bierzmowania zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 16:30 na plebanii.
Na wieczór chwały z modlitwą uwielbienia zapraszam w piątek o godz. 19:00.
Przyszła niedziela będzie drugą w miesiącu. To okazja, by przez składkę do skarbony zebrać środki na ogrzewanie kościoła. Do tej pory zebraliśmy ¼ potrzebnej kwoty. Bóg zapłać za każdą ofiarę!
Zapraszam na pielgrzymkę do miejsca Cudu Eucharystycznego w Legnicy. W niedzielę, 10 lutego wyjazd o godz. 7:45 z parkingu przy kościele, powrót ok 20. Zapisy w zakrystii i kancelarii do środy.
Przyszedł czas wyboru nowej Rady Duszpasterskiej. Dotychczasowym członkom serdecznie dziękuję za zaangażowanie w dobro Parafii. W przyszłą niedzielę po Mszach św. otrzymamy kartki do zgłaszania kandydatów do nowej Rady.
O porządek w kościele zatroszczyli się: Bożena Goździewicz, Jan Radzichowski, Zofia Noworyta, Helena Madej, Kazimiera Zelech Serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
Troskę o kościół powierzam mieszkańcom Brodeł z ulic Krzeszowickiej, Galicyjskiej, Jesiennej: Lis, Fabin, Kałamacki, Kołodziej, Noworyta, Jakóbik, Paw, Włoch, Cukier, Noworyta, Płonka, Włudarski.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Zająca z Brodeł. Módlmy się w jego intencji.