34. NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.11.2018

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 25.11.2018 r.

W każdą środę o 18:00 Msza św. i Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych na ołtarzu Matki Bożej.

W piątek święto św. Andrzeja Apostoła. 

W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. W Porębie Żegoty od godz. 8:00, w Brodłach i Mirowie od godz. 10:00.

W sobotę rozpoczniemy Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Matka Boża prosiła o taką modlitwę w Fatimie. Modlitewne czuwania w I soboty z intencją wynagradzającą za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi to szansa na uratowanie świata. Matka Boża obiecała, że będzie obecna w momencie śmierci przy każdym, kto przez pięć pierwszych sobót wypełni następujące warunki: Spowiedź św., Komunia św., odmówienie jednej części różańca, piętnastominutowe rozmyślanie nad tajemnicami różańcowymi. Zapraszam serdecznie wszystkich Parafian, a w szczególny sposób Żywy Różaniec w sobotę na godz. 17:00.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. 

O porządek i wystrój naszego kościoła zatroszczyli się: Justyna, Karolina i Bartłomiej Szpila, Jolanta Fiba, Barbara Podsada, Krystyna Musiał, Tomasz i Anna Rzeszótko . Serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Troskę o kościół powierzam mieszkańcom Poręby Żegoty z ulicy Leśnej: Durak Warchoł, Halbina, Żwawa, Budzyński, Makowski, Buczek, Świątkowski.