33. NIEDZIELA ZWYKŁA, 18.11.2018

Dzisiejszą niedzielę z zachęty papieża Franciszka przeżywamy jako II Światowy Dzień Ubogich. Dzisiejszą składką do puszek po Mszy św. możemy wesprzeć organizację tego dnia w Krakowie.

Na składkę inwestycyjną zebraliśmy 2140 zł. Bóg zapłać. 

Zakończone zostały prace przy wymianie oświetlenia na cmentarzu. Całkowity koszt wymiany to 14 098 zł. Serdecznie dziękuję panom Zygmuntowi Tekielakowi i Kazimierzowi Jeleniowi za wielką pracę wykonaną na cmentarzu.

W każdą środę o 18:00 Msza św. i Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania intencji modlitewnych na ołtarzu Matki Bożej.

W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek bł. Salomeę, we wtorek św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek św. Cecylię, w piątek św. męczenników wietnamskich. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Nasi ministranci zdobyli wczoraj I miejsce w dekanalnym turnieju piłki nożnej. Gratuluję i życzę zwycięstwa w kolejnych etapach rozgrywek.

O porządek i wystrój naszego kościoła zatroszczyli się: Anna Saługa, Alicja Tekielak, Michał i Paweł Noworyta, Adam Zieliński, Iwona Janur. Serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Troskę o kościół powierzam mieszkańcom Poręby Żegoty z ulic: Belwender, Irysowa, Anielec, Hałacińskiej: Kuglin, Talowska, Zaczyński, Krańska, Fiba, Musiał, Skalny, Majcherczyk, Bębenek, Grela, Rzeszótko, Szpila.